Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kara Sevda 9. Bölüm 3. Fragmanı

Reklamlar

Kara Sevda 9. Bölüm 3. Fragmanı
Reklamlar

Kara Sevda dizisinin genel konusu ise şöyle; Üniversite öğrencisi Kemal ile zengin bir ailenin kızı olan Ressam Nihan’ın yarım kalmış aşk hikayesini anlatmaktadır.
Kemal ile Nihan bir otobüste tesadüfen karşılaşırlar ve hayatın kendilerine yaşattığı tesadüfler sonucunda bir birlerine aşık olurlar.
Ancak bir gün çok kötü bir olay yaşanır ve Nihan’ın kardeşi Ozan bir hayat kadınını vurur. Aslında o gece Kemal ile Nihan’ın hayatları alt üst olmuştur. Yaşanan bu kötü olayı ört pas etmek için Nihan ile evlenmek istediğini söyleyen Emir’e ilk defa Nihan hayır diyememiştir. Aslında her şey Emir’in Nihan ile evlenebilmek için yaptığı kurnazca hazırlanmış bir plan olduğunu kimse bilmemektedir.
Bu olaydan birkaç gün önce Kemal’e Zonguldak’ta bir maden ocağından Maden Mühendisi olarak iş teklifi gelir. Nihan’da kendisini çok sevdiğini ve onunla Zonguldak’ta yaşamak istediğini söylemiştir. Ancak hesap edemeyeceği yaşanan bu olaydan sonra Kemal’den ayrılmak zorunda kalan Nihan bir şekilde Kemal’den ayrılmak zorundadır. Kemal’in evlenme teklifi edeceği günde biz seninle yapamayız ben oralarda yaşayamam gibi kelimeler kullanarak Kemal’in yüzüne fakirliğini de vurup yüz üstü bırakan Nihan çok üzülse de kardeşi için bu fedakarlığı yapmak zorunda kalmıştır ancak Kemal’in bu olaylardan ne yazık ki haberi yoktur. 5 yıl boyunca hırs ve öfke ile kendisini işine adayıp kendisini geliştirip herkesin güvenini kazanır. Ta ki bir gün maden ocağından yaşanan göçükten patronu Hakkı Bey’i kurtarıp ortağı olmasıyla artık İstanbul’da yeni projenin başına geçmesiyle bazı olaylar sonucu Emir’in iş ortağı olmayı başarmıştır. Artık Nihan’a daha da yakındır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.